Kim Kardashiani zbulon avionin privat, një Boeing 747

29 nëntor 2018 | 11:14

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë publikuar në “Instagram” avionin e tyre privat, një Boeing 747. Avioni ka një hapësirë për 660 pasagjerë. Ylli i televizioneve është mburrur në mediat sociale se ajo dhe Kanye e kanë të gjithin për vete.

Kjo ka shkaktuar polemika në internet, pasi fansat u kthyen kundër çiftit duke i kritikuar. “Nuk mund ta besoj se Kimi dhe Kanye kanë një avion 747, të gjithin për vete”, shkruanin fansat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë publikuar…