Kim shfaqet “hot” me bikinit e vogla tregon më shumë se sa duhet

08 dhjetor 11:27

Ajo dhe familja e saj janë duke qëndruar në një super rezidencë në liqenin Tahoe, ku një natë kushton plot 6 mijë dollarë.

Dhe fotografitë që motrat Kardashian-Jenner postojnë në rrjetet sociale janë për t’u patur zili, në një kohë ku janë ndaluar udhëtimet për shkak të pandemisë së Covid-19.

Kim Kardashian ka publikuar së fundmi disa fotografi ku si gjithmonë shfaqet super seksi me bikini. 40-vjeçarja mban veshur një palë bikini jeshile mikroskopike, teksa pozonte pranë një vaske.

Femra më seksi shijonte rrezet e diellit dhe fansat janë “çmendur” pas formave të saj trupore, të cilat nuk ngurron që t’i ekspozojë në postimet që ajo bën në “Instagram”.

Nga rezidenca ku 1 natë kushton 6 mijë dollarë, Kim shfaqet

Nga rezidenca ku 1 natë kushton 6 mijë dollarë, Kim shfaqet

Nga rezidenca ku 1 natë kushton 6 mijë dollarë, Kim shfaqet

Nga rezidenca ku 1 natë kushton 6 mijë dollarë, Kim shfaqet

Nga rezidenca ku 1 natë kushton 6 mijë dollarë, Kim shfaqet

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
08.12.2020 Punime të domosdoshme për siguri te sistemit Ferizaj 1.…