Kjo është banorja e BBVA 3 që u eliminua sonte nga shtëpia

11 shkurt 2024 | 02:53

Astrologia e njohur, Meri Shehu u eleminua sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania 3.

Në nominim ishte edhe Ilnisa Agolli dhe Gazmendi.

Meri nuk ka biletë të fatit, pasi Rike nuk ia kishte dhuruar asaj kur e kishte si sfidë nga Vëllai i Madh në javën e parë të këtij spektakli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shpresën e humbur ua ktheu Gjykata Kushtetuese. Disa kategorive në…