Kjo është data e rimeçit mes Wilder dhe Ortiz

17 korrik 23:52

Deri më tani, ka dy vende ku supozohet të organizohet një luftë e dytë mes këtyre dy boksierëve.

Në ditët në vijim, ku edhe do të nënshkruhet zyrtarisht kontrata, do të mësohet edhe vendi i organizimit të këtij meçi, mes Los Anxhelos dhe Las Vegas.

Ky meç ishte planifikuar për datën 28 shtator,  mirëpo  është shtyrë për 8 nëntor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti i Punëve të Jashtme i Kongresit të SHBA-ve, ka…