Kjo është deklarata e Endrit Krasniqit për derbin ndaj Feronikelit

25 nëntor 00:46

Mesfushori i Dritës, Endrit Krasniqi. Ky i fundit beson se skuadra e tij do ta arrijë fitoren dhe ta shkurtojë diferencën e pikëve me Feronikelin dhe Prishtinën.

“Kemi pasur kohë për përgatitje dhe jemi të gatshëm për ndeshjen derbi ndajFeronikelit. Presioni është te Feronikeli, skuadër e cila duhet gjithsesi të fitojë për të mbetur në hap me Prishtinën, kurse edhe ne kemi synimet tona që të mbesim në hap me skuadrat e para në tabelë. Shpresojmë se do ta arrimë fitoren, pa harruar se kundërshtari ka ekip cilësor”, ka deklaruar Krasniqi për “Epokën e re”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Gjimnastikës së Kosovës ka mbajtur garat finale në…