Kjo është lista e kandidatëve të PDK-së për Kuvendin Komunal të Prishtinës (dokument)

31 gusht 10:24

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e PDK-së, Uran Ismaili, ka bërë publike listën kandidatëve për asamblistë.

Ai ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook”, se ky është ekipi i bashkimit për Prishtinën.

“Kjo është lista jonë e kandidatëve për asambleistë. Kjo është lista e grave dhe burrave të Prishtinës që zotohen për ndryshimin e Prishtinës. Ky është ekipi i bashkimit për Prishtinën… sepse Prishtina na bashkon”, ka shkruar Uran Ismaili.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se…