Kohë më parë u zgjodh “Miss Bota”/ Ja si duket sot krah burrit 10 vite më të vogël

28 shkurt 14:23

Ka pak ditë që është kthyer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas udhëtimit në Mumbai, Indi, ku mori pjesë në “Blenders Pride Fashion Tour”.

Është fjala për aktoren e famshme, Priyanka Chopra, e cila dukej mjaft e relaksuar kur mbërriti në apartamentin e saj në Nju Jork, së bashku me bashkëshortin 27-vjeçar, Nick Jonas.

37-vjeçarja u shfaq e veshur me një golf portokalli dhe një palë pantallona të gjëra. Ndërkohë kishte zgjedhur këpucë me taka që t’i kombinonte me veshjen. Në kokë mbante një kapuç dhe pse një palë syze të zeza dielli.

Kujtojmë se Priyanka Chopra në vitin 2000 ishte pjesë e “Miss World”, ku edhe mori titullin. E teksa kanë kaluar 20 vite, ajo duket sërish po aq e bukur dhe elegante.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është hedhur shorti për fazën e 1/8 së Ligës së…