Kolo Muani dëshiron të transferohet te PSG-ja

30 gusht 2023 | 09:53

Kolo Muani në një intervistë për “SkyDe”, ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Frankfurt.

“Shpresoj që Eintracht të më lirojë nga kontrata dhe t’i bashkohet PSG. I detyrohem shumë Eintrachtit. Gjithmonë e kam dhënë më të mirën. Por nuk është sekret që PSG ka bërë rekord ofertë për mua, dua t’i bashkohem atij ekipi pasi është mundësi e madhe për mua”, tha Kolo Muani.

Për sulmuesin francez ka pasur shumë oferta këtë verë, por 24 vjeçari është bindur nga projekti i Paris Saint Germain.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rusia e ka akuzuar Ukrainën se e ka kryer atë…