Kosova dhe Shqipëria mësojnë kundërshtarët në Ligën e Kombeve

24 janar 2018 | 12:54

Përfaqësuesja e Kosovës dhe Kombëtarja e Shqipërisë I kanë mësuar kundërshtarët në Ligën e Kombeve.

Kosova bënë pjesë në grupin D3 të Ligës së Kombeve dhe kundërshtar i ka Matën, Ishujt Faroe dhe Azerbajxhanin. Ndërsa Shqipëria do të përballet Izraelin dhe Skocinë në grupin e parë të grupit C.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori Qemail Elshani ka thënë të martën për “Epokën e…