Kourtney Kardashian dhe Scott Disick takohen në një ndejë

01 mars 11:05

Ylli televiziv Kourtney Kardashian dhe ish-burri i saj Scott Disick janë takuar me njëri-tjetrin. Sipas “Hollywood Life”, ish-çifti i famshëm u takua në ndejën e ditëlindjes së mikut të tyre Jonathan Cheban në Malibu.

Ata u panë së bashku duke u larguar nga ndeja.

Në këtë ndejë të pranishëm ishin edhe Kim Kardashian, Kanye West dhe Kris Jenner.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drake është shpallur artisti me më së shumti shitje në…