Kourtney Kardashian tregon linjat e saj të mahnitshme pas lindjes

24 prill 2024 | 11:58

Kourtney Kardashian ka shfaqur trupin e saj me bikini në fotografitë, në Instagram nga festimi i ditëlindjes së saj të 45-të.

Mamaja e re shkroi, “45 udhëtime rreth diellit” krahas postimit në rrjetet sociale të martën.

Ylli televiziv filloi karuselin e fotografive me një pamje të saj të veshur me bikini shumëngjyrëshe “Dior”, ndërsa ishte ulur në një stol blu jashtë një vendi të quajtur RJ’s Water Sports, teksa disa derra po enden në sfond.

Flokët e saj të errët ishin një bisht të lartë dhe ajo mbante syze dielli të errëta.

Kjo vjen pasi gruaja e Travis Barker tha se e do trupin e saj ashtu siç është pasi mirëpriti fëmijën e saj të katërt, Rocky.

Themeluesja e “Poosh” tregoi trupin e saj pas lindjes, pasi solli në jetë djalin Rocky në nëntor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë tifozët e Barcelonës presin që e ardhmja e…