Kryeparlamentari Veseli nënshkruan ligjet për ushtrinë

18 dhjetor 2018 | 13:37

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë me dije se ka nënshkruar tri ligjet për transformimin e FSK-së në ushtri, të cilat janë miratuar nga deputetët e Kuvendit më 14 dhjetor.

“Me një ndjenjë të veçantë, sot nënshkrova ligjet për transformimin e FSK-së në ushtri. Ky ishte një prej nënshkrimeve më të mira dhe më të vlefshme”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Me një ndjenjë të veçantë, sot nënshkrova Ligjet për transformimin e FSK-së në Ushtri. Ky ishte një prej nënshkrimeve më të mira dhe më të vlefshme.

Gepostet von Kadri Veseli am Dienstag, 18. Dezember 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KMDLNj-ja ka kundërshtuar sjelljen e zyrtarëve të lartë të BE-së…