Kryeredaktori i “Epokës së re” i jep fund beqarisë

21 janar 21:11

Kryeredaktori i gazetës së përditshme “Epoka e re”, Mal Qorraj i ka dhënë fund sonte (e diel) beqarisë.

Mali është martuar me Qendresa Rama. Përveç kolegëve, në dasmën e Malit dhe Qendresës kanë marrë pjesë edhe personalitete të ndryshme nga politika, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, deputetë, kryetari i komunës së Junikut, Agron Kuqi etj.

Stafi i gazetës “Epoka e re”, Malit dhe Qendresës i uron jetë të gjatë dhe të lumtur bashkëshortore.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka quajtur ‘populiste’ deklaratat…