Kryetari i Nismës Socialdemokrate në Gjakovë uron për ditën e çlirimit të Kosovës

12 qershor 2020 | 13:10

Me rastin e 21-vjetorit Ditës së Çlirimit të Kosovës, kryetari i degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, anëtar i Kryesisë në qendër, Fazli Hoxha ka thënë se në këtë ditë nuk duhet të harrohet sakrifica, angazhimi dhe vizioni i të gjithëve për lirinë e vendit tonë.

21 vjet nga Dita e Çlirimit të Kosovës.Në këtë ditë kujtojmë, sakrificën, angazhimin dhe vizionin e të gjithëve për…

Publiée par Fazli Hoxha sur Vendredi 12 juin 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deri i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës mund të luhet…