Kryetari i Prishtinës në Londër, me familje takon Dua Lipën (foto)

03 maj 21:42

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, bashkë me familjen e tij, ka shkuar sërish në Londër të Britanisë së Madhe.

Ai me gruan Kristalen dhe vajzën Arrën, ishin në koncertin e Dua Lipës, transmeton KlanKosova.tv.

Në disa ‘story’ të publikuara nga Kristalja, Rama dhe vajza e tij shihen tej mase të lumtur dhe duke e shijuar koncertin e Lipës, e cila performonte në sallën “02 Arena”.

Më pas, ata ishin takuar edhe nga afër me Dua Lipën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Historiani Muhamet Mala vlerëson se për nga pikëpamja fetare shqiptarët…