“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

21 korrik 13:18

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale.

Leonora ka marrë vëmendjen e publikuar edhe me bukurinë e format trupore.

Megjithatë, edhe Leonora si gjithë personazhet e tjerë të shoubizit përdor ‘photoshop’ në fotografitë e saj që publikon në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”, këngëtares i mungon krahu dhe ndjekësit e kanë pyetur se ku e ‘zhduku’.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve.

Ndërsa disa të tjetër shkruajtën: “Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stacioni policor në Shtime, në kuadër të strategjisë së integruar…