Kujtim Gashi nesër ia dorëzon detyrën Vlora Dumoshit  

04 shkurt 15:23

Nesër (e mërkurë) në orën 13:30 do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit detyrës së pozitës së ministrit në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Republikës së Kosovës.

“Ish-ministri Kujtim Gashi do t’i dorëzojë detyrën ministres së re Vlora Dumoshi për të udhëhequr MKRS-në në këtë mandat qeverisës. Ceremonia do të ndodh në kabinetin e ministrit në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit”, thuhet në njoftimin e MKRS-së.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Vjosa Osmani, e zgjedhur natën dhe me votat e Listës…