Kurti ndan foto albumin nga ndeshja Shqipëri – Itali

16 qershor 2024 | 17:11

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka ndjekur lojën mes Shqipërisë dhe Italisë natën e së shtunës.

E sot, shefi i ekzekutivit ka ndarë disa foto ku shihen momentet kyçe duke shikuar ndeshjen me plot emocione.

Bashkë me Kurtin, ishte edhe ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj dhe zëvendësambasadori i Italisë, Ferrero.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një zjarr që shpërtheu në një stallë kuajsh garash herët…