Kush shitet patriot, le të shkojë në veri me traktor të rrëzojë shtëpi

16 shtator 08:29

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit në mes të  Kosovës dhe Serbisë.

Zeka ka thënë në emisionin “Pressing”, në televizionin T7, se çfarëdo marrëveshje që vjen nga Amerika, ai do ta nënshkruante.

Zeka thotë se kush është patriot e trim sot, “shkon në veri me traktor i rrëzon shtëpitë ku po kolonizon Serbia”. “Kush është patriot niset me traktor e del i rrëzon shtëpitë në veri atje ku po kolonizon Serbia. Sot me ma qitë Amerika çfarëdo marrëveshje, e nënshkruaj mbarë e mbrapshtë”, ka thënë ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artisti Sabri Fejzullahu ka folur në emisionin DPT te Fidani…