Ky është serbi i plagosur që ndodhet në QKUK

24 shtator 2023 | 20:24

Një terrorist i arrestuar sot në veri ndodhet në QKUK.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se serbi që ndodhet nën mjekimin e mjekëve kosovar është Vladimir Tolič.

Gjithnjë sipas këtyre burimeve gjendja e tij është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

SHSKUK pritet të dal pas pak me informacione të reja për pacientin e transportuar pasditën e sotme nga veriu.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti serb ka dalur në konferencë për media pas tërë…