Kylie dhe Travis vazhdojnë festën edhe pas ditëlindjes së vajzës

12 shkurt 11:30

Biznesmenja Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott, një ditë pas ditëlindjes së vajzës, Stormy, morën pjesë në gala mbrëmjen e “Clive Davis And The Recording Academy’s Annual Pre-Grammy”.

Këtë lajm e ka bërë me dije Kylie pasi ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale duke treguar se çfarë do të vishte. Kylie pati të veshur një fustan të kuq i cili i rrinte shumë bukur.

Lajme të sponsorizuara