Kylie Jenner, një “flutur” seksi për Halloween (Foto)

30 tetor 2018 | 15:45

Kylie Jenner gjithmonë e më tepër po ndryshon “lookun” e saj. Motra më e vogël e Kardashians i ka mahnitur fansat me pamjen dhe kostumin e zgjedhur për Halloween e këtij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha, dhe…