Kylie Jenner shfaq ndjenjën e saj shumë të mprehtë të modës, në një ansambël të ngushtë

22 maj 2024 | 12:18

Kylie Jenner shfaqi edhe një herë syrin e saj të mprehtë për stilin, teksa doli në lagjen Woodland Hills të Los Anxhelosit të hënën.

Fashionistja, 26 vjeçe, kishte punuar me një bluzë gri të hijshme, e cila dukej se ishte nga koleksioni i saj i veshjeve, “KHY”.

Pamja jashtë shpatullave shfaqte një mëngë të mbështjellë dhe ngjitej pas figurës së të mahnitshme, shkruan DailyMail.

Kylie Jenner put her edgy eye for style on display once again as she stepped out in the Los Angeles neighborhood of Woodland Hills on Monday

Ajo kishte gjithashtu pantallona gri të veshura që i shfaqnin format e saj të mrekullueshme.

Flokët e të zinj ishin bërë në mënyrë të shkëlqyeshme në një topuz të ulët pa asnjë fluks të vetëm.

Madje edhe manikyri i saj përputhej me pamjen e saj, ai kishte një nuancë metalike

Kylie Jenner put her edgy eye for style on display once again as she stepped out in the Los Angeles neighborhood of Woodland Hills on Monday

The off-the-shoulder top featured a rolled sleeve and clung to her trim, hourglass figure

Her jet black hair was exquisitely done into a low bun with not a single flyaway

Jenner strode across the parking lot as if she were on a runway

She also worked fitted grey slacks that hugged her hips before flaring out down her legs and over her transparent flip flops

On top of her burgeoning fashion endeavor, Kylie runs her eponymous makeup company, Kylie Cosmetics

The influencer stars on her family's reality show, The Kardashians

She also wore dewy blush, lip gloss, and a coat of eyeshadow

The top appears to be from her fashion line, KHY, which she debuted last year

She looked stunning as usual

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa Vllasaliu, këtë…