Kylie Jenneri, në pushime bashkë me familjen

04 maj 2018 | 10:43

Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott janë fotografuar duke shijuar pushimet familjare së bashku me vajzën e tyre Stormi në Bahamas.

Ylli i televizioneve ka ekspozuar format e saj trupore vetëm pak muaj pas lindjes dhe duket shumë në formë. Kylie dhe Travisi zgjodhën ta kalojnë kohën në një jaht luksoz, ndërsa vajza e tyre e porsalindur u fotografua në duart e një dadoje që kujdesej për të.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi po merr…