Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë këngën ‘Rain on me’

22 maj 15:26

Ariana Grande dhe Lady Gaga, dy mbretëresha e  muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor.

Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas.

‘Rain on me’ është publikuar fillimisht pa klip nga dyshja, por vetëm për katër orë këngëtaret arritën mbi një milionë klikime në platformën e “Youtube”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Capital T ka qenë nga emrat më aktiv të estradës…