Lahi Brahimaj feston me miqtë në kullën e tij

04 shkurt 2018 | 12:10

“Me miq ndër miq”

Për nder të datëlindjes së tij, anëtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj ka mbledhur miqtë dhe kolegët e partisë në kullën e tij.

Deputeti i Muharrem Nitaj ka publikuar fotografi nga festa e Brahimajt, ku shihet përkrah këshilltarit të kryeministrit, Arbër Vllahiut dhe ministrit të Infrastrukturës Pal Lekaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga vërshimet e reshjeve të shiut duket se më së…