Leonora Jakupi këndon për festën e Bajramit në Skenderaj

22 maj 22:02

Leonora Jakupi këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skenderajt.

Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik.

Këto koncerte filluan nga Prishtina me Sabri Fejzullahun, për të vazhduar në Gjakovë me Xenin dhe në Pejë me Danin.

Të dielën, Leonora Jakupi do të këndojë në Skenderaj, ndërsa koncerti mbahet me fillim nga ora 20:45. Ani pse nuk do të ketë publik, Leonora do t’i argëtojë qytetarët nga Skënderaj me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Koncerti i kësaj artisteje do të mbahet nën patronatin e kryetarit të komunës së Skenderajt, Bekim Jashari.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri në detyrë i Shëndetësisë, Izet Sadiku dhe zëvendësministri në…