Liam Payne dhe Rita Ora pothuajse puthen gjatë interpretimit

02 shkurt 2018 | 11:26

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin e famshëm të Jimmy Fallonit.

Bashkë me të, i ftuar ka qenë edhe Liam Payne, me të cilin solli së fundmi duetin “For You”, e cila është edhe kolona zanore e filmit “Fifty Shades Freed”.

Dyshja në fjalë u futën në skenë, duke interpretuar live hitin e tyre më të fundit. Temperaturat u ngritën pasi të dyja palët u afruan, me shikim nga njëri-tjetri, duke marrë pamjen e një çifti sikur donin të putheshin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadidi po prezanton në botën e modës edhe qenushin…