Limaj shpreh ngushëllime për vdekjen tragjike të dy vëllezërve Arifaj në Gjermani

13 tetor 15:53

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, është shprehur thellësisht i prekur nga rasti tragjik i vdekjes së hershme të dy vëllezërve Arifaj në Bruckberg të Gjermanisë.

“Në këto çaste të rënda për familjen Arifaj nga Deçani, bashkëndjejmë me dhimbjen e tyre. Në emrin tim personal, familjes dhe të afërmve të tyre, u shpreh ngushëllimet më të sinqerta”, ka shkruar Limaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës(IKShPK) ka bërë me…