Lind në avion me ndihmën e personelit

19 korrik 2018 | 10:37

Një pasagjere, qytetare kanadeze me origjinë marokene, ka lindur një vajzë në një fluturim me avion nga Casablanca në Montreal.

Gruaja shtatëmuajshe shtatzënë lindi vajzën e saj pak para se të zbriste në Kanada, falë ndihmës së ekuipazhit të fluturimit të kompanisë “Royal Air Maroc” dhe një pasagjereje tjetër, mjeke.

Fotografia është publikuar në faqen zyrtare në “Facebook” të “Royal Air Maroc Fans”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hulumtuesit australianë kanë bërë me dije të mërkurën se kanë…