Llapi dominon në formacionin e vitit 2017

12 janar 2018 | 18:45

Finalistja e Kupës dhe kampionia vjeshtore për edicionin 2017/2018, Llapi e dominon me tre futbollistë formacionin e vitit të shpallur nga Federata e Futbollit të Kosovës (FFK).

Formacioni i vitit:

Faton Maloku (Feronikel)
Armend Thaçi (Gjilan)
Armend Dallku (Prishtina)
Ardian Limani (Drita)
Rron Broja (Trepça ’89)
Hamdi Namani (Llapi)
Mentor Zhdrella (Llapi)
Xhevdet Shabani (Drita)
Florent Hasani (Trepça ‘89)
Mirlind Daku (Llapi)
Genc Hamiti (Drenica)

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reprezentuesi i Përfaqësues së Kosovës, Valon Berisha është shpallur lojtari…