Lotina vajza e Lutfi Hazirit shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit

17 maj 11:06

Lotina Hazirit nga dhoma e gjumit sjell poza atraktive.

Numëron mbi 24 mijë ndjekës në Instagram, por më së miri njihet si vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Lotina Haziri jo rrallë herë bëhet pjesë e mediave rozë dhe kjo fal imazheve provokuese që sjell në rrjetet sociale.

As këtë herë nuk ishte më ndryshe, në orët e vona të natës së sotme, Lotina ka pozuar nga dhoma e gjumit e veshur në një bluzë të zezë duke zbuluar kraharorin dhe belin.

Lotina ndonëse me grim të lehtë në fytyrë duke në formë të mirë, atraktive dhe pranoj komente dhe nga miqtë dhe ndjekësit e saj për dukjen.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Monika Sieradzka Ndërsa në Poloni numri i infeksioneve po shënon…