Luana Vjollca i vë “flakën” rrjeteve sociale

19 shtator 12:49

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë dhe tejet seksi.

Padyshim, janë asetet e saj ato që e bëjnë të duket kaq perfekte.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e…