Luana Vjollca ka një mesazh për fansat e saj

14 qershor 23:43

Prezantuesja dhe moderatorja është shfaqur me një mesazh sonte për fansat e saj në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave më aktive në rrjetet sociale.

Luana Vjollca, jo vetëm që është aktive në Instagram, por ajo është aktive edhe me punë ku këtë vit është aktivizuar shumë, kurse shumë shpejt mund të sjell edhe një këngë të re.

“Paçi një javë të mbarë e plot më punë”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, derisa tregon belin e holë të saj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bukuroshja dhe aktorja Arta Elezaj sonte ka festuar ditëlindjen E…