Luana Vjollca vjen me foto sensuale, ‘përvëluese’ nga Miami

24 mars 22:09

Luana Vjollca është një nga vajzat më të përfolura të ekranit, pasi shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes së mediave si për jetën profesionale, edhe për atë personale.

Përveç se është një vajzë e përkushtuar ndaj punës, Luana na ka treguar gjithashtu se ka një shpirt aventurier dhe se i pëlqen të udhëtojë.

Së fundmi ajo ka shkuar me pushime në Miami. Ka qenë vetë këngëtarja, ajo e cila ka publikuar disa foto tejet sensuale, ku vë në pah gjoksin bombastik.

Me këto foto “përvëluese”, moderatorja dhe këngëtarja ka ngritur temperaturat në këto ditë pranvere.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Filmi i ri i aktorit Leonardo DiCaprio tregon historinë makabre…