Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnë në Greqi: Ata më quajnë…

14 shtator 12:25

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale ndodhet me pushime në Greqi. Nga atje, bukuroshja bionde nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit imazhe “hot”.

Në “Instastory”-n e saj të fundit, Luana ka treguar se me kë po e krahasojnë në Greqi, e që bëhet fjalë për aktoren e famshme Sofia Vargarën.

“Ata më quajnë Sofia Vargara këtu”, ka shkruar Luana sipër imazhit.

Me fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnëMe fustanin transparent, Luana Vjollca zbulon me kë e krahasojnë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar në…