Luizi konfirmon datën se kur do të hy në ‘Big Brother VIP Albania 3’

03 mars 2024 | 12:48

Ish fituesi i edicionit te dytë në ‘BBVA’ Luiz Ejlli do te hyjë serish në ketë edicion.

Në një mbrëmje muzikore në Korçë ai ka konfirmuar live gjatë këndimit të tij.

Mes rreshtave Ejlli shprehet “me datën 16 Mars do të hy në Big Brother Vip Albania”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shi ditën e martë dhe enjte. temperaturat më afër vlerave…