Luljeta Sharani: E gatum bukën, e cila u mbulu me gjak e nuk arriti m’u pjekë

12 qershor 2024 | 20:19

Luljeta Sharani i ka humbur dy djemtë: Valonin e Visarin dhe bashkëshortin e saj në luftën e fundit në Kosovë.

Ajo ka rrëfyer se si në ditën kur forcat serbe i dëbuan nga shtëpitë, kishte përgatitur bukën, e cila thotë se ishte mbuluar me gjak e e cila mbeti pa u ngrënë.

Rrëfimin e saj të plotë dhënë për Kiks Kosova mund ta ndiqni më poshtë:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka publikuar dy…