Luta vishet me tirqi (Foto)

14 shkurt 15:57

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, në prag të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës është veshur me veshje kombëtare.

Në një fotografi të publikuar nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport në Gjilan, Haziri shihet i veshur me tirqi.

12 VJET SHTETLutfi Haziri – Kryetar i Komunës së GjilanitLutfi Haziri#FestoTradicionalisht#DKRS#Kosova12

Gepostet von Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport – Gjilan am Freitag, 14. Februar 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vlerësim për dramën ”HAMLETI – njeriu i hijeve” i…