Lutfi Haziri: Isa Mustafa është emri im për president

25 tetor 14:29

Njeriu i dytë në Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka thënë se Isa Mustafa duhet të bëhet shef i shtetit. Ka thënë se nëse i ofrohet kjo mundësi LDK-së atëherë propozimi i parë do të jetë për Isa Mustafën.

“Nëse LDK-së i jepet vendi i presidentit, i njihet e drejta për të propozuar, nëse më pyetni mu, cili është emri për të propozuar, unë e them Isa Mustafën”, ka thënë Haziri në “Personale” të “TV Dukagjinit”.

“Qeveria është në këmbë të qelqit”, ka thënë ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lajme aspak të mira për Bayern Munchen dhe trajnerin Hansi…