Magani largohet nga Ballkani

10 gusht 09:03

Artur Magani nuk është më pjesë e Ballkanit të Suharekës.

Sulmuesi shqiptar ka konfirmuar vetë ndarjen me finalistët e Kupës për edicionin e ardhshëm. Ai e quajti Ismet Munishin, trajnerin më të mirë në Kosovë.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falënderoj të gjithë shokët e ekipit te FC Ballkanit dhe Ismet Munishin, për mua trajneri më i mirë në Kosovë”.
26-vjeçari më parë ka luajtur për Feronikelin dhe Lirinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sipas të dhënave të Universitetit “Johns Hopkins”, Shtetet e Bashkuara…