Mario Lopezi bëhet sërish baba

10 korrik 11:29

Mario Lopez dhe gruaja e tij Courtney Mazza kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të tretë, një djalë me emrin Santino Rafael. “

Është një djalë. I shëndetshëm dhe djalë i bukur”, ka shkruar Mario në rrjetin social “Instagram” bashkë me fotografinë e të porsalindurit.

Çifti ka njoftuar se do të bëheshin sërish prindër në janar, por nuk e zbuluan gjininë. Lopezi, 45-vjeçar dhe Mazza, 36-vjeçare, u takuan në vitin 2008 dhe më pas u martuan në vitin 2012.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shiu dhe era kanë dëmtuar makina në Ulqin, janë rrëzuar…