Martin Garrix i jep fund lidhjes me të dashurën Charelle

21 nëntor 11:13

Martin Garrix mund të jetë në krye të listave me performancë të jashtëzakonshme të muzikës elektronike dhe të vallëzimit por, fatkeqësisht, me jetën e dashurisë ende qëndron larg.

Kjo pasi Garrix raportohet se tani është ndarë nga e dashura Charelle.

Të dy, të cilët shpesh ishin parë të parë gjatë një marrëdhënieje të fortë dhe të dashur, kanë vendosur që gjërat t’i përfundojnë në emër të dashurisë.

Sipas Dj të njohur holandez, ata kanë vendosur t’i ndajnë rrugët pasi “dashuria do të thotë të dëshirosh më të mirën për personin që e doni”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
A e kanë Kaia Gerber dhe Pete Davidson tashmë një…