Martohet Kevin McKidd

05 mars 11:17

Kevin McKidd dhe e dashura e tij Arielle Goldrath kanë dhënë disa lajmë të mira.

Aktori 44-vjeçar dhe Arielle kanë njoftuar se u martuan në fillim të këtij viti dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

“Arielle dhe unë jemi të lumtur për të njoftuar se u martuam dhe jemi në pritje të një fëmijë”, ka shkruar Kevin në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Bayern Munchenit, Jupp Heynckes, duket se po luan…