Maxhuni largohet nga Prishtina

23 korrik 2018 | 12:16

Futbollisti Lorik Maxhuni ka konfirmuar lajmin se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Prishtinës.

“Kontrata ime me FC Prishtina ka mbaruar me përfundimin e garave ndërkombëtare. Falënderoj Prishtinën si dhe tifo grupin ‘Plisat’ për përkrahjen e tyre”, ka thënë Maxhuni, i cili nuk ka treguar se në cilin klub do të vazhdoj karrierën futbollistike.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, bazuar në…