Mbyllen pjesët e para në ndeshjet Prishtina-Vushtrria dhe Drenica-Vëllaznimi

04 prill 2018 | 14:52

Prishtina e ka mbyllur me epërsi 1-0 pjesën e parë të ndeshjes ndaj Vushtrrisë, e cila është në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në futboll.

Golin e vetëm për kryeqytetasit e shënuan Basit Khalid, në minutën e 19-të.

Në ndeshjen tjetër Vëllaznimi është në epërsi prej një goli ndaj skuadrës së Drenicës, kurse golin e ka shënuar Lorik Rudi (9).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grupi parlamentar i LDK-së në seancën e sotme të Kuvendit…