Me kë e festoi David Fosteri ditëlindjen?

04 nëntor 2018 | 12:59

Katharine McPhee është fotografuar me një tufë lulesh duke dalë nga një restorant me të fejuarin e saj David Foster pas një dreke ditëlindjeje të enjten në Beverly Hills, Kaliforni.

David ka festuar ditëlindjen e 69 atë pasdite, i shoqëruar nga Katharine dhe disa miq të tyre. Katharine është aktualisht në pushim vokal pasi duhej ta anulonte turneun e ardhshëm për shkak të lodhjes ekstreme vokale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rusia po shënon Ditën Kombëtare të Unitetit me një marsh…