Me të pasmet në sfond, “gangsterja” e Elbasanit “tërbon” fansat me pozat seksi

19 shtator 12:15

Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here ndan me ndjekësit imazhe shumë “hot”.

Ish-missi, e cila njihet ndryshe edhe si “gangsterja” e Elbasanit, ka publikuar së fundmi disa poza ku shfaqet me një palë bikini që i tregojnë më shumë seç duhet. Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe provokuese.

E sigurisht që pëlqimet dhe komentet në pozat në fjalë kanë vërshuar menjëherë. Ndjekësit e shumtë i shkruajnë se është “shumë hot dhe flakë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një qytetar ka zgjedhur të luajë me letra në mes…