Melihate Tërmkolli: Isë, Agim, Lutë e Vjosë, ecni në shtëpi

29 nëntor 22:32

Pas humbjes së zgjedhjeve të LDK-së në Podujevë, ka shkruar edhe ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka kërkuar që Isa Mustafa, Agim Veliu, Lutfi Haziri dhe Vjosa Osmani të lënë LDK-në e të ecin për në shtëpi, raporton “Epoka e re”.

“Isë, Agim, Lutë, Vjosë, ecni, ecni n’shpi! Qe 10 vite e më shumë, LDK-në, herë ia “jepni” Hashimit, herë Albinit! LDK, nga fillimi!”, ka shkruar ish-deputetja Tërmkolli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Arsenalit ka pësuar humbje nga Wolves. Rezultati përfundimtar…