Melinda ekspozon të pasmet bombastike

30 qershor 03:54

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë.

Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “bombastike” derisa bën foto provokative në një veshje të shkurtër.

Kënga e fundit e Melindës, “24 Bars” është klikuar më shumë se 5.1 milionë herë në youtube dhe është padyshim njëra prej këngëve më të mira.

Tani, reperja është duke u përgatitur për projekte të reja që pritet ti lansojë gjatë verës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar përsëri me disa…